Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Zdjęcia wnętrz i architektury

Wewnętrzne piękno wnętrz

Reklamuj swoją działalność lub aktywność dzięki zdjęciom architektury i wnętrz lub plenerów i atrakcji turystycznych. U nas zamówisz stworzenie fotograficznego przewodnika po Twojej okolicy, zabytkach i atrakcjach Twojego miasta, miejscach, które zainteresują zarówno turystów jak i mieszkańców.

Dzięki nam zrealizujesz prezentację graficzną swojej restauracji, sali bankietowej, konferencyjnej  lub ogródka letniego czy oferty agroturystycznej. Prowadzisz inną działalność? Wykonamy zdjęcia na potrzeby strony internetowej lub ulotki informacyjnej w różnych stylach i wariantach, tak aby możliwe było dopasowanie zdjęć do odpowiedniej formy graficznej.


ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 310 | Y 438 | W 1302 | M 2020 | T 265269