Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Artykuły

box-sesje-studyjne

Sesje studyjne

nie muszą być nudne

Sesje w studio mogą być naprawdę interesujące. Wystarczy odrobina entuzjazmu, ciekawy pomysł i współpraca z nami! Studyjne sesje TFP mogą stać się dobrą zabawą i ciekawym doświadczeniem. Liczymy na Twoje pomysły i propozycje. Możemy stworzyć serię intrygujących portretów, sesję okolicznościową, fotografie pełne zmysłowości czy zdjęcia stylizowane, a tylko od Was zależy na jaką formę się zdecydujemy.

Już niebawem przedstawimy Wam pełną ofertę współpracy.

 

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 346 | Y 138 | W 484 | M 484 | T 263733