Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Artykuły

box-uslugi-fotograficzne

Twoje Sesje,
Twoja Fotografia

Fotografia kreatywna dla Ciebie

Przyjmujemy i przekazujemy do realizacji zlecenia z szerokiego zakresu usług fotograficznych, od zdjęć produktowych po reportaże ślubne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w szczególności z ofertami promocyjnymi.

Jeśli jesteś zainteresowany/a promocyjną sesją zdjęciową skontaktuj się z nami wysyłając ogólny opis zlecenia i planowaną datę jego realizacji na e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci odpowiednie oferty promocyjne na sesje portretowe (np. dziecięce, ciążowe, etc.).

Oferta obowiązuje na terenie Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Bytomia, Katowic, Świętochłowic, Chorzowa i okolic. Zainteresowanych z innych regionów prosimy o kontakt e-mail.

 

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 362 | Y 138 | W 500 | M 500 | T 263749