Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Artykuły

box-fotografia-slubna

Zdjęcia ślubne

& Sesje Narzeczeńskie

W naszej nowej promocji do każdego zlecenia sesji ślubnej lub pełnego reportażu ślubnego oferujemy darmową sesję narzeczeńską! Jest to nowa, popularna i ciekawa forma wzbogacenia albumu ślubnego o zdjęcia Narzeczonych przed ich wielkim dniem, gdy są jeszcze "na luzie". Sesje narzeczeńskie wyraźnie kontrastują z uroczystą atmosferą Dnia Ślubu, przez co obrazują niezwykłą więź i uczucie, które połączyło dwoje ludzi.

Jeśli masz pytania dotyczące promocji - napisz do nas. Na zapytania również odpowiadamy bezpłatnie :) Nie trać czasu - liczba ofert promocyjnych jest ograniczona terminowo i ilościowo! 

 

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 389 | Y 138 | W 527 | M 527 | T 263776