Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Z czym się je TFP?

Wokół sesji TFP narosło wiele mitów. Często informujemy Was, w odpowiedzi na indywidualne zapytania, na jakich warunkach odbywają się sesje TFP (Time For Print, choć dziś raczej bardziej adekwatne rozwinięcie tego akronimu to Time For Publish). Tajemniczy skrót okazuje się nie skrywać ani magii, ani mistyki, a tylko spowija go mglista i ciężka od przesady atmosfera niedomówień. Postanowiliśmy ją trochę oczyścić i najważniejsze informacje o TFP, wzór naszej umowy i zasady, którymi rządzi się ta forma współpracy zebraliśmy w naszym artykule.

Umowy TFP, co warto wiedzieć?

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 311 | Y 438 | W 1303 | M 2021 | T 265270