Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Jak powinna wyglądać umowa sesji fotograficznej

ikona autor
Zainteresowanie jakim cieszy się nasz artykuł o sesjach TFP skłoniło nas do zredagowania dla Was przewodnika po świecie zasad rządzących umowami sesji fotograficzych w świetle prawa autorskiego. Zebraliśmy i według prawideł logicznej chronologii poukładaliśmy w formie FAQ artykuł o elementarnych składnikach umowy, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki umów zawieranych przez fotografa i modelkę. Znajdziecie w nim informacje o naturze utworu jakim jest fotografia, podstawowych prawach twórcy, współtwórców i modeli/modelek, jak również formach wykorzystywania utworów czy licencjonowania fotografii. Polecamy go uwadze zarówno fotografów, którzy chcą poznać zakres swoich praw do utworu, jak i modeli/modelek, którzy dowiedzą się na co zwracać uwagę w umowie, aby móc wykorzystywać i publikować swoje zdjęcia w zgodnym ze swoimi oczekiwaniami zakresie.

Umowa Sesji Fotograficznej - zasady ogólne

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 302 | Y 438 | W 1294 | M 2012 | T 265261