Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Cieszmy się fotografią! Razem.

Stwierdzenie, że fotografia jest naszą pasją było by czystym banałem. Bo jest i nie trzeba tego manifestować! :) Realizacja artystycznych przedsięwzięć jest przyjemnością, jest ucieczką przed codziennością i rutyną. Kolejny truizm. W sztuce każdy ucieka jednak w innym kierunku, a pojęcia "właściwości" kierunku i "poprawności" zakrawają o śmieszność. Sztuka, mała czy duża (w sensie skali), to wręcz szkoła niepoprawności. Sztuka to wszak emocje, jak więc można mówić tu o jakimś estetycznym szkielecie, trendzie, normie... Emocje twórców i emocje odbiorców, to składa się na sztukę. Interakcja. I do tego właśnie zmierzamy...

Chcemy być coraz lepsi, wytyczać i osiągać nowe cele, znajdować nowe emocje w pozornie przeciętnych rzeczach. Chcemy to zrobić z Wami. W dziale promocji wspólną współpracę zdefiniowaliśmy w dwóch płaszczyznach: współpraca z właścicielami ciekawych miejsc i zaproszenie do sesji TFP dla modeli i modelek. Zapraszamy do współpracy z przekonaniem, że będzie to współpraca korzystna dla wszystkich!

Nie ma złych pomysłów, są tylko te zrealizowane bez pasji. Namawiamy do wspólnego poszukiwania rzeczy niecodziennych w codzienności. Razem, bez presji konkretnej formy. Cieszmy się fotografią!

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 302 | Y 438 | W 1294 | M 2012 | T 265261