Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Bielski Rajd Syren #6

Bielski Rajd Syren #6 - 4.2 out of 5 based on 6 votes

Mięliśmy szczęście przypadkowo uczestniczyć w zlocie miłośników samochodów marki Syrena, który opatrzony był tytułem V Bielski Rajd Syren. Co prawda uczestnictwo było doraźne, bierne i krótkotrwałe, a jednak atmosfera imprezy oraz stylowa magia tych legendarnych maszyn uwieść mogła niejednego młodego, nieśmiałego fotografa :)

Z racji doskonałej okazji do ustrzelenia kilku ciekawych fotek zmierzyliśmy się z tym wyzwaniem. Efekty naszej uległości wobec zjawisk o tak niecodziennej urodzie umieszczamy w naszej Galerii. Kilka ujęć, ale jakież te automobile wspaniałe!

V Bielski Rajd Syren

Syrena 

Masz pytania? Napisz!

Chętnie poznamy Twoją opinię na temat naszej strony i zawartych na niej treści. Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy do ich zadawania przez nasz FORMULARZ KONTAKTOWY, a my na pewno skontaktujemy się z Wami.

Oceń artykuł

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Nie ustajemy w staraniach, aby nasze artykuły były jak najlepsze. Wasza ocena jest dla nas ważna.

© monolite.pl / Kopiowanie opracowania w całości lub w części bez zgody autora zabronione.
ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 303 | Y 438 | W 1295 | M 2013 | T 265262