Close
Type at least 1 character to search

Kamienny dywan

Kamienny dywan to nowoczesne rozwiązanie i od kilku lat bardzo modne. Jest dekoracyjnym wykończeniem podłoża betonowego złożonym z kamyczków spoinowanych żywicą
System kamienny dywan w pełni przepuszcza wodę, dzięki czemu na powierzchni nie tworzą się kałuże, cechuje go trwałość, szerokie zastosowanie, oraz pełna gama kolorystyczna w zależności od wybranego kruszywa. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych posadzek i z powodzeniem pozwala zastąpić drewno, płytki ceramiczne oraz inne materiały.
Kamienny dywan jest ładny, mocny i trwały. Powierzchnia wykończona żywicą nie chłonie brudu, łatwo utrzymać ją w czystości i jest w pełni antypoślizgowa.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku, postanowiliśmy poszerzyć ofertę naszej firmy o współpracę z innymi wykonawcami. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z wykonawcami kamiennych dywanów.
Od kilku lat pracujemy nad jakością wykonania oraz precyzją usług kamiennych dywanów, oraz szkolimy inne firmy i pomagamy w realizacjach. Nasza firma nie tylko przekazuje wiedzę merytoryczną ale zaopatruje w wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania kamiennego dywanu:
Profile tarasowe i balkonowe (pobierz)
Żywice (pobierz)
Profile kamienny dywan (pobierz)
Szkolenie z wykonania kamiennych dywanów obejmuje materiał teoretyczny, praktyczny ale to nie koniec! Po szkoleniu do dyspozycji zostaje opiekun handlowy, który pomaga, doradzi i jest z Tobą kiedy masz problem. Nasz magazyn zaopatrzy Cię w cały materiał, ponieważ wszystko mamy na miejscu.

Kontakt

Karolina Adamczyk

DZIAŁ HANDLOWY

Telefon: +48 507-700-451