Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

 

sesje zdjęciowe portrety tfp zdjęcia fotografia fotograf

Sesje zdjęciowe

Portret do albumu czy dla siebie?

Umożliwiamy realizację sesji zdjęciowych przy zachowaniu jednocześnie  profesjonalizmu i elastyczności. Zapewniamy możliwość złożenia zleceń, których warunki wspólnie i szczegółowo opracujemy w umowie, co gwarantuje rzetelne zrealizowanie sesji na dogodnych dla Ciebie warunkach. Zadowolenie naszych klientów,  stawiamy sobie za cel nadrzędny.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kreatywnie, a przede wszystkim słuchamy naszych zleceniodawców i dostosowujemy się do ich oczekiwań. Podpowiadamy rozwiązania i tworzymy je wspólnie z Wami.

Portrety

Wyślij informację dla świata!

Portret to dziedzina sztuki, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Fotografia portretowa to najpopularniejsza obecnie kategoria zleceń fotograficznych. Zainteresowanie to nie ogranicza się już tylko do sesji ślubnych czy zdjęć dzieci, ale dotyczy coraz częściej sesji narzeczeńskich, małżeńskich, ciążowych czy portretów indywidualnych. W epoce informatyzacji zdjęcia portretowe przestały być jedynie tradycyjnie pięknymi obrazkami przechowywanymi skrzętnie w albumach fotograficznych czy zdobionych pudełkach. Obecnie to również wspaniała metoda komunikacji. Udostępniając zdjęcia rodzinie znajomym na portalach społecznościowych wymieniamy się informacją o nas samych, o naszych emocjach, naszych marzeniach, naszym życiu.

Zamieszczając zdjęcie na portalach branżowych dostarczamy informacji naszym klientom czy pracodawcom, w niewymuszony sposób dzielimy się informacją o naszych umiejętnościach, zainteresowaniach i wartościach, które są dla nas istotne. Jako osoby prywatne komunikujemy się ze swoimi bliskimi, jako osoby publiczne - ze społeczeństwem, jako artyści lub twórcy - z odbiorcami naszej twórczości.

Zacznij od portfolio

Sesje zdjęciowe TFP dla modeli i modelek

Sesje portretowe stanowią opowiadanie o osobie, historię życia lub opis chwili. Stanowią refleksję o nas samych, ukazują to co w nas najbardziej indywidualne, subtelne lub zmysłowe, radosne lub melancholijne, silne lub delikatne. Portret może być naszym świadectwem lub manifestem.

Dobre zdjęcie to również dobre samopoczucie, sposób na poprawę naszej samooceny i zwiększenia pewności siebie. To również niezbędna wizytówka dla osób publicznych lub zawodów, gdzie wizerunek stanowi istotny aspekt wykonywanej pracy lub aktywności.

Profesjonalny portret to podstawowe portfolio dla osób, które pracują w charakterze modela lub hostessy. Razem z Wami stworzymy wybór zdjęć, który stanowi niezbędną prezentację przy rozmowach kwalifikacyjnych lub służy prezentacji w indywidualnych profilach tworzonych na stronach agencji castingowych.

Zdjęcia portretowe to podstawowa prezentacja osób zajmujących się szeroko rozumianą sztuką. Czy jest to sztuka kulinarna, czy zespół muzyczny - to portret w pierwszej kolejności decyduje o właściwej ocenie obszaru działalności artysty. To zapowiedź tego, co artysta chce przekazać, czym będzie zachwycał, wzruszał lub szokował oraz jak profesjonalnie podchodzi zarówno do swojej twórczości jak i do swoich odbiorców.

Okładka broszury informacyjnej, książki, reklama w folderach promocyjnych - to możesz zrealizować dzięki nam.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w atrakcyjnej cenie zrealizujemy sesje portretowe jakich potrzebujecie lub o jakich marzycie, w tym do zapoznania się z naszymi promocjami.

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 318 | Y 438 | W 1310 | M 2028 | T 265277