Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

 

sesje zdjęciowe portrety tfp zdjęcia fotografia fotograf

Sesje zdjęciowe

Portret do albumu czy dla siebie?

Umożliwiamy realizację sesji zdjęciowych przy zachowaniu jednocześnie  profesjonalizmu i elastyczności. Zapewniamy możliwość złożenia zleceń, których warunki wspólnie i szczegółowo opracujemy w umowie, co gwarantuje rzetelne zrealizowanie sesji na dogodnych dla Ciebie warunkach. Zadowolenie naszych klientów,  stawiamy sobie za cel nadrzędny.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kreatywnie, a przede wszystkim słuchamy naszych zleceniodawców i dostosowujemy się do ich oczekiwań. Podpowiadamy rozwiązania i tworzymy je wspólnie z Wami.

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 303 | Y 438 | W 1295 | M 2013 | T 265262