Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Portrety

Wyślij informację dla świata!

Portret to dziedzina sztuki, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Fotografia portretowa to najpopularniejsza obecnie kategoria zleceń fotograficznych. Zainteresowanie to nie ogranicza się już tylko do sesji ślubnych czy zdjęć dzieci, ale dotyczy coraz częściej sesji narzeczeńskich, małżeńskich, ciążowych czy portretów indywidualnych. W epoce informatyzacji zdjęcia portretowe przestały być jedynie tradycyjnie pięknymi obrazkami przechowywanymi skrzętnie w albumach fotograficznych czy zdobionych pudełkach. Obecnie to również wspaniała metoda komunikacji. Udostępniając zdjęcia rodzinie znajomym na portalach społecznościowych wymieniamy się informacją o nas samych, o naszych emocjach, naszych marzeniach, naszym życiu.

Zamieszczając zdjęcie na portalach branżowych dostarczamy informacji naszym klientom czy pracodawcom, w niewymuszony sposób dzielimy się informacją o naszych umiejętnościach, zainteresowaniach i wartościach, które są dla nas istotne. Jako osoby prywatne komunikujemy się ze swoimi bliskimi, jako osoby publiczne - ze społeczeństwem, jako artyści lub twórcy - z odbiorcami naszej twórczości.

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 298 | Y 438 | W 1290 | M 2008 | T 265257