Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Twoje Portfolio

Jak zbudować nowe lub rozbudować istniejące portfolio? To proste - wystarczy sesja TFP. Ta forma współpracy z nami to sposób na stworzenie ciekawej, profesjonalnej sesji złożonej z serii zdjęć w wybranej przez Ciebie formie i stylizacji.

Jak zacząć?

Przedstaw się. To dobry początek. Napisz kilka zdań o sobie, określ swoje doświadczenie. Jeśli masz stronę z portfolio nie wahaj się jej nam pokazać! Profil na portalu społecznościowym to też dobra wizytówka. I to tyle na początek - pierwsze lody przełamane!

Sesja TFP . Do dzieła!

Sesja TFP, jak każda sesja zdjęciowa, bazuje na określonym pomyśle i konwencji. Określ czego oczekujesz i co proponujesz. Im lepszy pomysł tym ciekawszy i oryginalniejszy efekt końcowy. Istotą sesji TFP jest utwór przedstawiający modela czy modelkę i pracę fotografa, potrzebne będzie więc Twoje zaangażowanie twórcze. Nie musi to być od razu ogromne przedsięwzięcie z wielkim rozmachem, zaletą fotografii jest możliwość stworzenia świetnych zdjęć przy pomocy prostych środków. Trzeba je jednak zastosować.

Kwestie techniczne

Poznaliśmy już Ciebie oraz Twój pomysł, czyli najważniejsze za nami. Szczegóły są jednak ważne więc musimy również ustalić miejsce i czas. Sesje mogą odbywać się niemal w każdym miejscu. Jednym z tych miejsc jest nasze studio. Jeśli jednak pomysł wybiega poza ramy fotografii studyjnej zaproponuj nam swoje miejsce do sesji. Może to być lokal lub otwarty plener. Znaczenie będzie miał tutaj nasz założony koncept ale również czas. Postaraj się więc określić i miejsce i czas sesji.

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami poprzez: Profil na Facebook, nasz e-mail lub formularz kontaktowy. Pamiętaj o swoich danych kontaktowych, przede wszystkim pamiętaj o podaniu swojego poprawnego adresu e-mail. W treści zamieść wszystko o czym pisaliśmy wcześniej. Skup się na najważniejszych informacjach, nie musisz opisywać wszystkiego ze szczegółami. No chyba, że chcesz.

Podsumowując...

Napisz coś o sobie, opisz swój pomysł, preferowany zakres sesji, stylizację. Zaproponuj czas i miejsce sesji. Prześlij to wszystko do nas. Postaramy się skontaktować jak najszybciej i ustalić szczegóły współpracy. Tak, to takie proste. :)

W sprawie ogólnych zasad TFP i przykładowej umowy licencyjnej proponujemy zapoznać się z naszym Przewodnikiem po TFP.

 

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 318 | Y 438 | W 1310 | M 2028 | T 265277