Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

Zdjęcia ślubne

Fotografia ślubna to wyjątkowa kategoria sztuki fotograficznej. Jest twórczością z pogranicza portretu i fotoreportażu, ale ma również swój wyjątkowy i unikalny kontekst. Dla Państwa Młodych istotą zdjęć ślubnych jest utrwalenie najważniejszych i najszczęśliwszych chwil w życiu... Nie licząc stresu, nieprzewidzianych sytuacji i majątku wydanego na uroczystość :)

Szczególne miejsce fotografii ślubnej w sztuce fotografii wynika również z roli, jaką odgrywa fotograf towarzyszący Parze Młodej w ich pierwszych chwilach nowej drogi. Jest ich gościem i kronikarzem, lecz piastując tą odpowiedzialną funkcję nie może jednocześnie zbyt zauważalnie ingerować w treść opowiadanej przez jego fotografie historii

 

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 372 | Y 138 | W 510 | M 510 | T 263759