Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

sesje fotograficzne TFP portrety

Sesje TFP

Sesje zdjęciowe dla Ciebie

Sesję TFP możesz zrealizować za naszym pośrednictwem. Wyślij do nas zapytanie podając preferowaną formę sesji (stylizację lub pomysł), termin i ewentualnie lokalizację. 

Zrealizujemy Twój pomysł lub zaproponujemy własną koncepcję i umówimy z fotografem. Jeśli posiadasz jakieś zdjęcia lub portfolio - pomożemy znaleźć odpowiedni dla Ciebie styl. A może jakieś wyzwanie?

Czytaj więcej...

lokale i wnętrza architektura oferta promocja

Wypromuj swoje wnętrze

Wypromujemy je razem!

Jesteś menedżerem restauracji? Właścicielem ciekawego pub'u? Masz interesujący lokal? Zorganizujemy w nim sesję zdjęciową, której realizację powierzymy współpracującym z nami fotografom. Wykonane zdjęcia z obróbką graficzną udostępnimy nieodpłatnie, a informacje o miejscu wykonania umieścimy na naszej stronie. To niezwykle atrakcyjna i oryginalna forma promocji swojej działalności, z której chętnie korzystają właściciele lokali użytkowych. Informację o lokalizacji umieścimy na wybranych zdjęciach, które trafiać będą do serwisów internetowych z różnych dziedzin - od fotoblogów po bazy teleadresowe. Link na naszej stronie przyczyni się ponadto do podniesienia rangi Twojej strony w wyszukiwarkach.

Czytaj więcej...

sesje promocje oferta specjalna

Potrzebujesz sesji?

Zrób sesję z nami

Zbuduj z nami nowe portfolio, a wybrane sesje zorganizujemy darmo! Masz ciekawy pomysł na sesję ślubną? Na portret? Na ciekawe zdjęcia swojego dziecka? Może potrzebujesz (na pewno potrzebujesz!) zdjęć do oferty biznesowej? Przewodnika lub produktu? Jeśli jesteś kreatywny to mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Opisz swój pomysł i wyślij do nas, a jeśli będzie on wyjątkowy, oryginalny lub odważny przygotujemy umowę na profesjonalną sesję zdjęciową, która zostanie wykonana nieodpłatnie. Dobre pomysły zawsze w cenie, ale tylko u nas wykonujemy je za darmo!

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 310 | Y 438 | W 1302 | M 2020 | T 265269