Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.


Kontakt w sprawie sesji

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub nasz profil na Facebook'u. Przedstaw swój pomysł lub zapytaj o sesję, której potrzebujesz.

Podaj informacje dotyczące czasu i miejsca sesji, opisz pokrótce swój pomysł lub przedstaw swoją koncepcję. Pamiętaj również o podaniu adresu zwrotnego. Jeśli posiadasz jakieś portfolio umieść w treści korespondencji odpowiedni link.

Jeśli interesuje Cię sesja TFP zapoznaj się z naszymi zasadami, które znajdziesz w dziale Sesje TFP. Zasady dotyczą formy współpracy i obowiązują zarówno modelki/modeli, jak i osoby współpracujące przy sesji.


Bardzo proste
zasady kreatywnej współpracy

Tworzenie to przyjemność, to coś co nam poprawia rzeczywistość i ulepsza codzienność. Współpraca w ramach DCK to realizowanie idei i pasji opartej na prostej zasadzie współtworzenia. Nasze wymagania to Wasze zaangażowanie i chęć tworzenia. Nie pytaj co może Ci dać fotografia, zapytaj co Ty możesz dać fotografii ! Na naszej platformie znajdzie się miejsce dla amatorów i pasjonatów, dla rozmarzonych melancholików i ekspresywnych szaleńców, dla potrafiących zrobić coś z niczego i tych, którzy tworzą z rozmachem. Otwórz się na tworzenie!
 
ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 355 | Y 138 | W 493 | M 493 | T 263742