Fotografia w nowej formule opartej na otwartej współpracy! Sesje fotograficzne TFP, fotoreportaże, sesje studyjne, inne.

Stwarzamy możliwość wypromowania swojej twórczości osobom tworzącym w obszarach: stylizacja, MUA, projektowanie mody, projektowanie biżuterii, etc.

lokale i wnętrza

Wypromuj swoje wnętrze!

Jesteś menedżerem restauracji? Właścicielem ciekawego pub'u? Masz interesujący lokal? Zorganizujemy w nim sesję zdjęciową, której realizację powierzymy współpracującym z nami fotografom. Wykonane zdjęcia z obróbką graficzną udostępnimy nieodpłatnie, a informacje o miejscu wykonania umieścimy na naszej stronie. To niezwykle atrakcyjna i oryginalna forma promocji swojej działalności, z której chętnie korzystają właściciele lokali użytkowych. Informację o lokalizacji umieścimy na wybranych zdjęciach, które trafiać będą do serwisów internetowych z różnych dziedzin - od fotoblogów po bazy teleadresowe. Link na naszej stronie przyczyni się ponadto do podniesienia rangi Twojej strony w wyszukiwarkach.

Sesja w lokalu

Współpraca polega na nieodpłatnym udostępnieniu lokalu dla potrzeb sesji fotograficznej. Sesje najczęściej odbywają się w godzinach poza czasem otwarcia lokalu lub podczas wyłączenia jego części na potrzeby sesji. Wykorzystujemy również czas pracy lokali w okresach ich znikomego obłożenia z uwagi na porę dnia, tak aby w jak najmniejszym stopniu zakłócać jego normalne funkcjonowanie, co oczywiście nie powoduje kosztów (utraty zysków) ze strony użyczającego lokal. Wykorzystujemy zatem jedynie nieefektywny czas pracy. Długość sesji zależna jest głównie od jej charakteru, najczęściej jednak zamyka się w granicach 1-2 godzin.

Korzyści ze współpracy

Wybrane zdjęcia z sesji udostępniamy użyczającemu lokal. Mogą one stanowić bazę do tworzenia materiałów promocyjnych (ulotek, reklam prasowych, internetowych, itp.), służyć do prezentacji w lokalu, wzbogacić istniejącą galerię internetową lub stanowić odrębną kategorię promocyjną na stronie. Galeria z lokalu umieszczona na naszej stronie zawierać będzie informację o miejscu wykonania sesji oraz przekierowywać na odpowiednią stronę internetową. Wykorzystanie gotowych zdjęć dostępnych w internecie do celów promocyjnych wiąże się z opłatami licencyjnymi za ich wykorzystanie, a pozyskane zdjęcia nie przedstawiają rzeczywistego obrazu działalności. Zlecenie wykonania sesji przez firmy zajmujące się promocją wiąże się ze znacznymi kosztami, a efekty są często niezadowalające zarówno z uwagi na rozbieżność oczekiwań zamawiającego i wykonawcy jak i rzeczywistą jakość usługi. Nasza oferta współpracy nie powoduje kosztów po stronie właściciela, a zatem nie jest obciążona ryzykiem. Ponadto istnieje możliwość powtórzenia sesji w innym terminie z uwzględnieniem zastrzeżeń oraz zmianą jej charakteru. 

Fotografia i grafika promocyjna

Możliwe jest również wykonanie zdjęć lokalu lub jego bieżącego wystroju (poza sesją) lub stworzenie fotografii z grafiką do promocji wydarzeń specjalnych lub oferty okresowej (np. happy hour,  kuchnie świata, wieczory dla singli, etc.) Szczegóły dotyczące współpracy są ustalane indywidualnie, jednocześnie zapraszamy do prezentacji własnych pomysłów i zgłaszania zapytań dotyczących współpracy.

ZAKRES DZIAŁANIA

Działamy głównie na Śląsku, ale nie tylko!
Praca zdalna (retusz, projektowanie albumów, edycja graficzna, itp.) na terenie całego kraju. Nasze studio jest dostępne w Zabrzu, do którego dogodny dojazd zapewnia DTŚ.

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefon: +48 533 007 686
E-mail: info

Współpraca

Współpracujemy z ciekawymi twórcami: fotografami, projektantami, stylistami. Możesz do nas dołączyć - napisz w jakiej dziedzinie się realizujesz, a my znajdziemy odpowiednie pole współpracy! Jesteś MUA? Zbudujemy Ci portfolio!

Dobry czerwony kombajn

To nasz projekt współpracy rzemieślników różnych artystycznych obszarów. I TY możesz być jednym z nich!

Zapraszamy również właścicieli ciekawych miejsc, które chętnie wypromujemy.
Wszelkie prawa zastrzeżone / Copyright :
Stats: T 298 | Y 438 | W 1290 | M 2008 | T 265257