Rozwiązania dla architektów

WSPÓLNIEWSPÓLNIE TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA LEPSZEJ JAKOŚCI ŻYCIA

co robimy?

Wspomagamy proces projektowania wnętrz domów, mieszań i przestrzeni komercyjnych.

01.

Rozumiemy, że jakość stosowanych materiałów świadczy o jakości współpracy. Dlatego oferujemy sprawdzony na wielu inwestycjach produkt, za jakość którego ręczymy.

02.

Szeroka paleta kolorystyczna oraz możliwość uzyskania różnorodnych faktur mikrocementu, nie ogranicza wyobraźni projektantów.

03.

Proces realizacji inwestycji to proces, w którym czas odgrywa kluczową rolę. Jesteśmy przygotowani na każdy deadline, dzięki szybkiej dostępności materiałów oraz fachowców.

Możesz na nas liczyć

Posiadamy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

Mikrocement jest materiałem łatwym w montażu, co pozwala na szybkie wykonanie prac. Posiadamy odpowiednie narzędzia i sprzęt, które pozwolą na szybkie i efektywne wykonanie prac oraz zadowlonie Twojego klienta.

Zrealizowanych projektów

m2 wykończonych przestrzeni

Lat doświadczenia

Członków ekipy

TworzymyTworzymy przestrzenie,
budując z wami relacje na lata.

arch. Aleksander Zawiślak, Plan Architekci, Tychy

„Podłogi z mikrocementu to doskonałe rozwiązanie do wnętrz minimalistycznych, jakie projektujemy w naszej pracowni. Pozwala na uzyskanie jednolitych płaszczyzn stanowiących neutralne tło dla elementów aranżacji. Pomaga stworzyć atmosferę spokoju i umiaru.”

Jeśli jesteś zainteresowany niezobowiązującą wyceną lub chcesz nawiązać z nami współpracę jako architekt lub wykonawca - zapraszamy do kontaktu przez formularz